• Neotáľali sme!

Neotáľali sme a využli sme situáciu, kedy väčšina zamestnancov mala výsledok testu už v pondelok na obed a tak sme sa pustili do prác, ktoré sa za bežného chodu školy robia ťažko.

Pani asistentky vyzdobili do jesenných farieb Elokované pracovisko a tak sa prváčikovia vrátia do kreatívneho a krásneho priestoru. Okrem toho sme postúpili aj v novej budove. P. Balko spolu s manželkou poskladali 5 paliet nábytku pre deti do tried, aby si už konečne mohli deti odložiť svoje veci na ich osobné miesto. Pribudol nábytok aj do zborovne, aby aj učitelia mohli dôstojne pracovať. Nové stoličky, pracovné stoly a skrinky zdobia našu zborovňu. P. Balko okrem iného spustil internetovú sieť, vďaka čomu budeme aj my promptnejšie pracovať s Edupage aj v novej budove. Chcem len pripomenúť, že už nám funguje aj nová telefonická linka v novej budove. Číslo už máme zverejnené aj na stránke, čiže nás určite

• Tematický deň: Deň mlieka!

V utorok 28.9. sme mali v našej škole Deň mlieka. Pani učiteľky spolu s pani vychovávateľkami pripravili pre deti zaujímavý program.

Prváci si spravili nástenku z projektov o zvieratkách, ktoré nám dávajú mliečko a o produktoch z mlieka a doplnili ju vlastnoručne vyrobenými kravičkami z papiera. Urobili si spolu s pani učiteľkou chutné nefalšované kakao.

• Prírodovedná vychádzka 5.A.

Dňa 30.09.2021 sa žiaci 5.A. v rámci predmetu Biológia spolu so svojím učiteľom zúčastnili na vychádzke do najbližšieho okolia školy. Témou bolo porovnanie rastlín v prírodnom prostredí. Žiaci videli a skúmali pomocou lupy, lúčne rastliny, burine, okrasné rastliny, dreviny, ale aj machy a lišajníky. Nabrali sme vzorky jednotlivých prírodnín, ktoré potom využijeme na ďalších hodinách biológie.

• Naša nová školská móda 🪡🧵

Drahí rodičia, milé deti,

radi by sme Vám predstavili novú módnu kolekciu ZŠ Kvetoslavov 👗👕

Ako každému rodičovi sa vám určite stalo, že ste doma riešili dilemu, čo deťom obliecť ráno do školy 👚

Aj toto bol jeden z dôvodov, prečo sme prišli s nápadom ponúknuť školské "uniformy" 🤗

Vieme, že školské uniformy u nás nemajú veľkú tradiciu, preto sme vybrali takúto športovejšiu formu ⚽️

• Prihlasovanie na obedy

Milí rodičia,

vzhľadom na to, že obedy pre ZŠ Kvetoslavov zabezpečuje jedáleň pri MŠ Kvetoslavov, bude potrebné prihlásiť Vaše dieťa na obedy priamo v jedálni u p. Hellerovej. Keďže sa obedy budú podávať už v piatok, 3.9.2021, urobte tak prosím čo najskôr na tel. čísle: 0907 985 381.

Ďakujem!

• Školský semafor v školskom roku 2021/2022

Milí rodičia, deti a návštevníci našej školy.

Radi by sme Vám dali do pozornosti platný Školský semafór, podľa ktorého budeme v najbližších dňoch postupovať a sa riadiť.

Vo väčšine prípadoch neprichádza k zmene oproti minulému školskému roku, čiže naďalej platí nosenie rúška vo vnútorných priestoroch pre žiakov, zamestnancov a návštevníkov. Miešanie a spájanie žiakov v triedach potrvá iba do doby, kým bude náš okres v zelenej fáze, atď.

• Začiatok školského roka 2021/2022

Milí žiaci, drahí rodičia!

Blíži sa začiatok nového školského roka a rád by som Vám poskytol informácie k jeho začiatku a otvoreniu.

V prvom rade Vás chcem upriamiť na web stránku školy, kde už nájdete rozdelenie detí do jednotlivých tried. Medzi dôležitými dokumentami nájdete aj zoznam pomôcok a potrebných vecí pre jednotlivé ročníky.

Štvrtok 2. 5. 2024