Pár slov od našej špeciálnej pedagogičky pre rodičov

Milí rodičia a žiaci,

chcem Vás požiadať, aby ste každý deň, dodržiavali reedukačný program odporúčaný poradňou Cpppap alebo CSPP, prípadne mnou. Buďte trpezliví a skúste sa v rámci pobytu doma vrátiť k základom prebratých učív z predošlých rokov, opakujte si základné gramatické pravidlá,  základy aritmetiky, čítajte s porozumením, kľudne aj pár riadkov denne, hrajte rôzne hry na pozornosť, pamäť, počúvajte zvukové príbehy, prekresľujte obrázky s presnosťou.

Tí, ktorí nemáte na doma žiadny tréning, odporúčam zakúpiť v online obchode sériu pracovných zošitov Kuliferdo. Sú rôzne, zamerané na rozvoj špecifických funkcií, vývinové poruchy učenia. Ak budete potrebovať pomôcť, prípadne poslať nejaký materiál, napíšte mi na mailovú adresu bara.skalska@gmail.com

Verím, že všetci sa v zdraví vrátime čo najskôr do školy.

Ďakujem!

Do skorého videnia.

Mgr. Barbora Skalska, školský špeciálny pedagóg.

• Základná škola Kvetoslavov 266
    Kvetoslavov 266